Sprzęt

Używane, a dobre – warto skorzystać!

Komputery mają to do siebie, że trudno by było obecnie bez nich poradzić. Praca, rozrywka, opłacanie rachunków, zakupy w sieci, lektura książek, czy też oglądanie filmów, itp. – to wszystko możemy mieć w jednym urządzeniu. Od czasu do czasu sprzęt taki należy wymienić. Zużycie podzespołów, awarie, czy też uszkodzenia mechaniczne mogą nas do tego zmusić – czasami z dnia na dzień. Musimy wówczas reagować błyskawicznie, bo czas to pieniądz, a w niektórych segmentach gospodarki, czy też życia ciężko jest przetrwać bez laptopa.

Wydatki, wydatki – jak je obniżyć?

Zakup komputera wiąże się ze sporym jednorazowym wydatkiem. Można oczywiście w tym celu udać się do sklepu i nabyć zupełnie nowy sprzęt, ale powiedzmy sobie otwarcie – nie każdego z nas na to stać. Dobrze jest wówczas mieć na uwadze taką możliwość, jak kupno używanego sprzętu. Wspaniałym rozwiązaniem będą wtedy komputery poleasingowe. Aby je znaleźć wystarczy spojrzeć do sieci – jedną z bardziej intrygujących ofert przygotował dla nas sklep KomputeryMarkowe.pl. Znajdziemy tutaj zróżnicowane urządzenia, z różnych półek cenowych, dzięki czemu nabycie odpowiedniego sprzętu nie będzie dla nas żadnym kłopotem. Co ważne te całkowicie sprawne propozycje, objęte dwunastomiesięczną gwarancją door2door, nie odbiegają w niczym od nowych komputerów.

Urządzenia poleasingowe w dobrej cenie

Co to oznacza, że kupujemy, np. laptopy poleasingowe? Są to komputery, które były użytkowane przez duże firmy, takie jak agencje reklamowe, banki, czy też inne korporacje, które mogą sobie pozwolić na ich wymianę po dwóch, trzech latach użytkowania. Firma kupuje nowe komputery, a dotychczasowy sprzęt odsprzedaje dalej za pewną część ceny zakupu. Możemy w ten sposób nabyć np. poleasingowe macbooki, na które nie byłoby nas stać, gdybyśmy chcieli nabyć je bezpośrednio w salonie sprzedaży. Zyskujemy w ten sposób komputery z górnej półki, o bardzo wysokich parametrach technicznych. Oczywiście trzeba też brać pod uwagę fakt, że taki komputer nie będzie pracował tak długo jak nowy zakupiony w sklepie, ale na pewno da nam z siebie wszystko przez kilka dobrych lat. Ważne jest jednak to, że kupując taki komputer mamy większą pewność, że został on odpowiednio sprawdzony pod kątem technicznym. Dużym firmom nie opłaca się sprzedawać komputerów, co do których mogą pojawić się wątpliwości. Także fakt, że sprzęt leasingowany podlega potencjalnym naprawom oraz przeglądom w licencjonowanych serwisach, ma duże znaczenie dla potencjalnego nabywcy laptopa albo komputera stacjonarnego.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close