Internet

Tani Internet domowy? Wiemy, gdzie znajdziesz naprawdę korzystną ofertę

Bądźmy szczerzy: nikt z nas nawet nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Trochę narzekamy, że to pochłaniacz czasu, że jest w nim mnóstwo głupoty, manipulacji i treści reklamowych, natomiast z drugiej strony potrzebujemy go do pracy, zabawy, relaksu czy kontraktów z bliskimi. Jeśli zmieniasz swojego dotychczasowego dostawcę i rozglądasz się za tanim Internetem domowym o bardzo dobrych parametrach, to przeczytaj nasz artykuł. Podpowiadamy w nim, gdzie zacząć poszukiwania naprawdę korzystnej oferty.

Światłowód i długo, długo nic

Już dawno minęły czasy, kiedy to szybki Internet był „luksusem” zarezerwowanym głównie dla mieszkańców największych miast. Dziś możemy dosłownie przebierać w ofertach i technologiach, z których najpopularniejsze są:

  • Internet mobilny;
  • Internet radiowy;
  • Internet satelitarny;
  • Internet światłowodowy.

Szukając taniego Internetu domowego bez zastanowienia postaw na tę ostatnią technologię, oczywiście pod warunkiem, że pod Twoim adresem jest już dostępna instalacja światłowodowa (możesz to sprawdzić np. na stronie rządowej https://internet.gov.pl/).

Światłowód to pod kilkoma względami bezapelacyjnie najlepsze rozwiązanie, również z punktu widzenia ponoszonych kosztów dostępu do sieci. Po pierwsze: zawierając umowę z dostawcą z góry wiesz, ile będziesz płacić w całym okresie jej obowiązywania. Nie ma tutaj żadnych limitów pobierania danych, po których przekroczeniu dostawca nalicza dodatkowe opłaty (co z kolei jest przykrą normą w przypadku Internetu mobilnego).

Po drugie: Internet światłowodowy wypada zdecydowanie najkorzystniej w relacji ceny do tego, co za nią otrzymujemy. Jest bardzo szybki, stabilny, praktycznie zawsze dostępny, a ewentualne awarie zdarzają się niezmiernie rzadko i są szybko usuwane przez dostawców. Tego samego nie można napisać ani o Internecie mobilnym, ani nawet radiowym.

Wreszcie po trzecie: koszty przyłączenia adresu do światłowodu są niskie, a do uruchomienia usługi wystarczy najprostszy router, po czym już można zacząć korzystać z super szybkiego Internetu bezprzewodowo.

Wybieramy usługę taniego Internetu domowego: na tego dostawcę warto zwrócić szczególną uwagę

Jeśli zależy Ci nie tylko na tanim, ale też niezawodnym i bardzo szybkim Internecie domowym, to skorzystaj z naszej rekomendacji i sprawdź ofertę KaspolNet – wiodącego dostawcy Internetu w Mińsku Mazowieckim, Wesołej, Sulejówku i Wawrze.

KaspolNet oferuje różne pakiety, w zależności od oczekiwanej prędkości Internetu. Na moment pisania tego artykułu oferta przedstawia się następująco:

  • Internet o prędkości 300 Mb/s (pobieranie) i 60 Mb/s (wysyłanie).
  • Internet o prędkości 600 Mb/s (pobieranie) i 100 Mb/s (wysyłanie).
  • Internet o prędkości do 1 Gb/s (pobieranie) i 200 Mb/s (wysyłanie).

KaspolNet proponuje umowę na 24 miesiące, która jest najkorzystniejsza pod względem ceny usługi. Jeśli preferujesz krótszy okres umowy lub umowę na czas nieokreślony, zapoznaj się z pełnym cennikiem Internetu dostępnym na stronie KaspolNet.

KaspolNet oferuje także bardzo atrakcyjne pakiety z telewizją, które mogą szczególnie zainteresować użytkowników domowych. Pakiety te łączą szybki Internet światłowodowy z dostępem do wielu kanałów TV, w tym w jakości HD. Możesz zamówić usługę multiroom oraz wynająć nowoczesny dekoder, a do wybranych pakietów dobrać kanały sportowe Premium.

Przykładowe pakiety to:

  • Pakiet Startowy 24DOMz Internetem światłowodowym o prędkości od 300 do 1000 Mb/s i 86 kanałami TV, w tym 52 w jakości HD.
  • Pakiet Korzystny 24DOMz Internetem światłowodowym o prędkości od 300 do 1000 Mb/s i 143 kanałami TV, w tym 103 w jakości HD.
  • Pakiet Bogaty 24DOMz Internetem światłowodowym o prędkości od 300 do 1000 Mb/s i 184 kanałami TV, w tym 134 w jakości HD.

Więcej o tym, dlaczego szukając taniego Internetu domowego w Mińsku Mazowieckim, Wesołej, Sulejówku czy Wawrze warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę KaspolNet, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://kaspolnet.pl/tani-internet-domowy-minsk-mazowiecki-wesola-sulejowek-wawer-dlaczego-warto-wybrac-swiatlowod/.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close