Gry

Gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe były hitem w latach 70-tych. W przeszłości można było w nie grać w restauracjach i na obszarach lokalnych. Obecnie jednak można go znaleźć tylko w zamkniętych lokalach rozrywkowych. Ale jest jeszcze grupa ludzi, którzy lubią grać w te gry. Większość rodzajów gier w grach zręcznościowych jest związana albo z strzelaniem, albo wyścigami z dużą prędkością. Ale wersje i poziomy tych gier można na bieżąco aktualizować, co jest powodem że ludzie nadal są przyzwyczajeni do gry w nie. Jeśli jesteś fanem gier zręcznościowych, oto kilka sugestii dla nadchodzącej zaktualizowanej serii gier, w które można grać.

Poniżej znajduje się 6 gier zręcznościowych, w które powinieneś zagrać w 2019 roku.

Nitro Nation

Nitro Nation jest znany jako najbardziej uzależniająca gra wyścigowa typu drag. Stworzył już swój rynek. Stali gracze ciągle szukają nowych aktualizacji i wyzwań, które mają nadejść. Ma już na swoim koncie wiele serii, z których najnowsza jest najbardziej wymagającą. Jeśli jesteś tym graczem, który lubi grać w gry wyścigowe Drag, jest to gra, którą należy spróbować w nadchodzącym roku.

Zobacz:  Jak łatwo poprawić swoje umiejętności w grach

Dirt Rally 2.0

Dirt Rally 2.0 jest zaktualizowaną wersją serii o nazwie „Dark Souls of Something these days” ta gra jest symulacją gier wyścigowych w różnych obszarach geograficznych świata.

Od lasu Grecji do oblodzonego obszaru Monako.

Rajd będzie ulubionym miejscem dla tych graczy, którzy lubią gry rajdowe. Jak to będzie bardziej wymagające, od strefy kurzu do lodowatej. Ta gra nie została jeszcze wydana, więc możesz w nią zagrać w połowie 2019 roku.

Bitwa o Polytopię

Ta gra była jedną z najlepszych gier w 2018 roku. Ta gra zdobyła różne nagrody i ma 4.7 oceny w grach Google Play. Dobrze jest poznać strategię i sztukę rządzenia światem. Ta gra pozwala postawić się w sytuacji władcy plemienia i podejmować stopniowe działania na rzecz cywilizacji, konkurując z innymi plemionami. To są przeważnie złe plemiona. Jeśli nie zagrałeś w tę grę w tym roku. Możesz grać w tę interesującą grę w nadchodzącym roku.

Gry logiczne

Od kilku ostatnich lat gry logiczne stały popularne i oczekuje się, że będą kontynuowane również w nadchodzącym roku. Powodem tego są trudne sytuacje, przez które gracz musi przejść na różnych poziomach gry. Od uwagi do szybkości i zapamiętywania. Te gry są najbardziej edukacyjne, co jest powodem, że uczniowie również grają w nie w szkołach. Gry matematyczne również należą do tej kategorii, która zwiększa umiejętności i zdolności ucznia w danym temacie.

Zobacz:  6 najlepszych darmowych gier w 2018 roku

Witchblood

Witchblood to gra z dziewczyną, obdarzoną wyjątkowymi mocami i Myśliwymi. Gra opiera się na intensywnym poziomie stresu, który trzeba przejść podczas gry, aby opanować szczegóły techniczne w grze. Ta gra jest bardziej grą VR, która zwiększa presję podczas gry przez otoczenie i środowisko w niej istniejące. Ale chciałbyś mieć ją w bardziej tradycyjnej formie, aby zmniejszyć jej intensywność.

Final Fantasy

Gry zręcznościowe 4
Final fantasy jest naukową grą wideo opartą na odgrywaniu ról. Posiada serię gier, które są związane z taktycznym odgrywaniem ról, graniem wieloosobowym, trzecio-osobową strzelanką, wyścigami i walką itp. Jeśli lubisz akcję i ekscytującą rozgrywkę, jest to gra obowiązkowa dla Ciebie, do wypróbowania w 2019 roku.

2.8/5 - (120 votes)

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close