Gry

6 najlepszych darmowych gier w 2018 roku

Podsumowanie: Oto sześć najlepszych darmowych gier w 2018 roku, które są połączone z niesamowitą grafiką, fantastyczną rozgrywką i łatwą kontrolą. Dowiedzmy się, dlaczego coraz więcej ludzi po nie sięga.

Gry na komputerach PC i telefonach komórkowych zostały ulepszone na przestrzeni lat co za tym idzie, gracze mają teraz stosunkowo lepsze możliwości, aby doświadczyć i cieszyć się darmowymi okresami gry. Każdego roku wprowadzanych jest wiele nowych gier, których celem jest pomoc ludziom w zaspokojeniu ich potrzeb w ulepszonym i wypełnionym zabawą środowisku gry.

Chociaż istnieje wiele najlepszych gier online dostępnych dla chłopców i dziewcząt, te kilka najlepszych darmowych gier w 2018 roku okazały się wielkim sukcesem i nadal przyciągają uwagę ludzi z całego świata.

1. Darwin Project Game

Darwin Project to 10-osobowa gra bitewna wyposażona w płynną rozgrywkę, znakomitą grafikę, fantastyczną historię oraz najnowocześniejsze efekty audio i wideo. Istnieje kilka możliwość przetrwania, gdzie ważne jest dbanie o zdrowie i wytrzymałość gracza. Może być odtwarzany na komputerach PC i Xbox One.

Zrób co w Twojej mocy i postaraj się, aby rozgrywka była bardziej interesująca i angażująca, ponieważ grasz rolę reżysera w tej fajnej darmowej grze online.

Twoje działanie będzie ważne dla twojej publiczności jak i innych graczy, którzy nie mają już żadnych ruchów, ale mają moc, aby wymierzać kary i otrzymywać potrzebne nagrody.

Dyskrecja i umiejętności są kluczem do przezwyciężenia sytuacji. Powodzenia przyjaciele!

2. Star Wars The Old Republic Game

Szeroko popularna gra PC – Star Wars: The Old Republic ma wiele do zaoferowania miłośnikom gier. Jest to znakomite MMO, jednak można łatwo uniknąć części gry i po prostu skoncentrować się na zabawie i poznawaniu historii swojej postaci.

Zobacz:  PS5 i Xbox Series X - kiedy premiery nowych konsoli?

Klasyczne i wspaniałe KOTOR-stylu Light Side i Dark Side wybory w stylu KOTOR pozwalają na kompletne wykończenie opowieści. SWTOR z pewnością okaże się nagrodą dla Ciebie w przypadku, gdy masz w sercu odrobinę fantazji ze Star Wars.

3. Super Mario Run Game

Znany jako doskonały platformówka z jednym przyciskiem, Super Mario Run jest wielkim hitem od momentu jego pojawienia się na rynku. Współpracuje z systemem iOS i android oraz nowy system remix zapewnia szybki dostęp do wielu ekscytujących i fascynujących etapów, nie wydając ani złotówki z kieszeni.

Jest to niewątpliwie jedyna mikrotransakcja, o której można mówić. Co najważniejsze, nie zatrzymałbyś się od wydawania pieniędzy na to, aby odblokować wszystkie poziomy tej gry i zobaczyć siebie pokonując pewne bardziej złożone wyzwania. Chociaż płatna wersja ma coś dodatkowego do zaoferowania, nie oznacza to, że nie będziesz się dobrze bawić jej darmową wersją.

4. Runescape Game

Runescape, określany mianem złotego starca, jest nadal popularną na całym świecie grą. Deweloperzy wciąż dokonują użytecznych modyfikacji w tej jednej z najlepszych gier MMORPG, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Po skojarzeniu z tą jedną z najlepszych gier na PC, znajdziesz się w ogromnym, ciągle ewoluującym świecie, który uwielbiasz odkrywać.

W zależności od Twoich upodobań i preferencji w grze, istnieje niezliczona ilość przeszkód i wyzwań do wyboru od rywalizacji i walki po rozwiązywanie zagadek. Jedna rzecz, którą na pewno uzyskasz dzięki rozgrywce, to niezrównana zabawa i rozrywka. Wspaniale będzie się spotykać i cieszyć z ludźmi o podobnych poglądach.

Zobacz:  FIFA 21 - co wiemy?

5. Overwatch Game

Z kolorowymi i atrakcyjnymi postaciami Overwatch oraz płynną rozgrywką, Blizzard podjął wspaniałą inicjatywę, aby wprowadzić świat drużynowych strzelanek bohaterów na zupełnie nowy rynek.

Gdy sześcioosobowe zespoły zaczną pełnić swoje role – czy to DPS, czołg, czy uzdrowiciel, będą musiały walczyć o misje gry. Wymaga śledzenia pracy zespołowej, aby zapewnić sukces w końcu tej fajnej darmowej gry online dla dzieci. Wybierz z ogromnej kolekcji 27 bohaterów. Obejmuje ona postać pasującą do każdego stylu gry.

6. Barbie Dream Dress Game

6 najlepszych darmowych gier w 2018 roku 4
Barbie Dream Dress jest jedną z elektryzujących i wymagających gier 2018 przeznaczonych dla dziewcząt z różnych grup wiekowych. W tej darmowej grze online dziewczyna gra rolę stylisty, która koncentruje się na tym, jak stworzyć wspaniały i piękny strój w jak najkrótszym czasie. Kluczem do wygranej w tej grze Barbie jest zwrócenie uwagi na szczegóły i przejść przez instrukcje prawidłowo.

Wybierz z ogromnego asortymentu odzieży, materiałów i kolorów, tkanin i stylów do dekoracji sukienki. Twoja ulubiona Barbie chce się przygotować na najbardziej oczekiwany pokaz mody Barbies. Tak więc, pomyśl o pudełku, pokaż swoje kreatywne umiejętności i stworzyć strój, który pasuje do smaku i osobowości Barbie.

Wniosek: Mamy nadzieję, że te sześć najlepszych darmowych gier 2018 zapewni Ci najlepszą zabawę w Twoim życiu. Wielu graczy z całego świata już się nimi delektuje, odkrywając ich różne poziomy i zadania. Mamy nadzieję, że będą oni również pracować dla Ciebie i zapewnią Ci zabawę i dreszczyk emocji, których oczekujesz w środowisku gier online.

3/5 - (76 votes)

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Close
Close
Close