IT w firmie

7 Rzeczy do rozważenia przed zakupem hostingu

Stworzenie strony internetowej nie jest trudnym zadaniem, ale nie jest to też bułka z masłem. Nie ma dużo przygotowania podczas tworzenia strony internetowej. Po uruchomieniu witryny (co zajmuje sporo czasu), następnym krokiem jest jeden z najważniejszych z nich, decyzja o wyborze dostawcy usług hostingowych.

Z tak wielu usług hostingowych, może wydawać się naprawdę trudnym do wybrania najlepszego z nich. Nie martw się! Pomożemy Ci w wyborze idealnego hosta dla Ciebie, który spełnia wszystkie Twoje wymagania.

7 Rzeczy do rozważenia przed zakupem hostingu

Cel

Powinieneś mieć jasność, dlaczego chcesz założyć stronę internetową?

Co chcesz osiągnąć po założeniu strony internetowej?

I tak dalej. W zależności od Twoich celów, możesz wybrać liczbę funkcji, które będą wymagane do spełnienia Twoich celów i wymagań. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, to na pewno trzeba poszukać skutecznych usługodawców z większą ilością funkcji.

Przestrzeń dyskowa

Zawsze staraj się szukać hosta internetowego, który zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dysku. Jest to ważne, ponieważ w zależności od obciążenia witryna będzie rosnąć, to wymaga znacznej ilości miejsca na dysku, aby ją pomieścić.

Zobacz:  Jak zabezpieczyć swój sklep, stronę lub system przed hakerami?

Przed rozpoczęciem przyciągania coraz więcej osób odwiedzających Twoją stronę internetową, należy również mieć dobrą przepustowość, a jeśli chodzi o strony internetowe firm, jest to konieczne!

Czynnik cenowy

Ponownie jeden z głównych czynników wpływających na zakup hostingu, czynnik ceny. Jest to niezwykle ważne, ponieważ będziesz miał przydzielony budżet dla strony internetowej i trzeba będzie znaleźć najlepszego usługodawcę dla tego budżetu.

Powinien on nie tylko zadowalać się ceną, ale również spełniać wszystkie wymagania. Dla początkujących, można wybrać wspólny hosting, ale jak twój ruch wzrasta, zawsze można uaktualnić do dedykowanego hostingu lub hostingu w chmurze.

Wsparcie techniczne

Kiedy używasz strony internetowej, należy być dobrze przygotowanym na wszystko. To nie ma znaczenia, jak dobrze możesz być przygotowany technicznie, ale na zdalnym serwerze, rzeczy mogą wyjść z pod kontroli w jednym lub drugim punkcie.

Spróbuj szukać funkcji, takich jak czat na żywo, telefon, e-mail, Twitter i inne wsparcie przy zakupie hosta.

Funkcje poczty elektronicznej

Chociaż nie jest tak naprawdę na liście priorytetów dla wielu funkcji, e-mail może naprawdę dokonać zmiany w wydajności witryny. Czasami spam może naprawdę zakłócić codzienne funkcjonowanie strony internetowej, a Twoja firma hostingowa może nie mieć rozwiązania, aby go zatrzymać. Tak więc, zawsze lepiej jest poprosić o e-mail w przypadku działań spamowych.

Zobacz:  Czy zaprojektować logo samodzielnie?

Wydajny panel sterowania

Chociaż firmy hostingowe zapewniają dużą dbałość o swoją stronę internetową są czasy, kiedy można obsługiwać problemy na własną rękę bez konieczności kontaktowania się z nimi. Wymaga to dobrego panelu sterowania.

Rzeczy takie jak instalowanie WordPress, konfigurowanie poczty elektronicznej, konfigurowanie kont FTP itp. mogą być wykonane łatwo, nawet jeśli nie jesteś osobą bardzo doświadczoną technologicznie. Więc poproś o funkcje panelu sterowania, zanim napotkasz jakiekolwiek problemy w nadchodzącej przyszłości.

Opinie klientów

7 Rzeczy do rozważenia przed zakupem hostingu 4
Wreszcie ostatni krok w wyborze najlepszego hosta dla Twojej strony internetowej to opinie klientów. Szukaj firmy i jej pracy na Google, Quora, odpowiedzi Yahoo itp. aby dowiedzieć się, co ludzie mają do powiedzenia o nich.

Spróbuj dowiedzieć się, czy zapewniają to, co naprawdę mówili? Czy zapewniają dobre wsparcie techniczne? Wszystkie te rzeczy pomogą Ci w wyborze firmy hostingowej, która nie tylko spełnia Twoje wymagania, ale także pomaga rozwijać się w tym samym czasie.

3.1/5 - (61 votes)

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close