IT w firmieTechnologia

Bubble Development — szybka forma tworzenia aplikacji

Tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych bez umiejętności w zakresie programowania jest możliwe! Wystarczy, że wykorzystasz w tym celu platformę Bubble – no code. To doskonały sposób, aby rozpocząć budowanie funkcjonalnych aplikacji od podstaw, nawet bez większego doświadczenia i znajomości języków programowania.

Bubble programming – co to takiego?

Bubble – no code to innowacyjna platforma webowa, która pozwala praktycznie każdemu na budowanie nowych aplikacji od podstaw. Do tworzenia z zasadami Bubble programming, nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy programistycznej – można powiedzieć, że platforma no code nie wymaga żadnej znajomości języka programowania. Wybierając taką formę tworzenia aplikacji webowych, możesz tworzyć funkcjonalne oprogramowanie z użyciem gotowych bloków i skryptów. Najważniejsze jest to, że no code Bubble pozwala na budowanie aplikacji bez użycia nawet jednej linijki kodu. To doskonały sposób, aby rozpocząć budowanie biznesowych aplikacji, które mogą zostać wdrożone na rynek w stosunkowo krótkim czasie i z minimum kosztów.

Bubble nocode – czy to się opłaca?

Dzięki platformie Bubble – no code, możesz swobodnie budować innowacyjne aplikacje bez użycia kodu, a więc mocno ograniczyć czas potrzebny na stworzenie naprawdę funkcjonalnego serwisu lub usługi. Główne zalety, jakie wynikają z korzystania z serwisu Bubble no-code, to:

  • oszczędność czasu i pieniędzy, potrzebnych do zbudowania projektu od podstaw,
  • możliwość szybszego wdrożenia aplikacji na rynek,
  • szansa na budowanie aplikacji webowych od podstaw, bez znajomości języków programowania,
  • pełna skalowalność aplikacji,
  • większe szanse na uzyskanie przewagi konkurencyjnej,
  • możliwość integracji aplikacji z zewnętrznymi serwisami.

Aspekt finansowy, jeśli chodzi o Bubble – no code jest dość istotny, szczególnie ze względu na fakt, iż coraz więcej firm w Polsce szuka oszczędności w trakcie projektowania i wdrażania nowych aplikacji na rynek. Ogromnym atutem metody tworzenia no code – Bubble jest też fakt, iż zespół programistów zyskuje więcej czasu na dopracowanie kwestii związanych z UI i UX.

Wady Bubble no code – czy w ogóle występują?

Bubble to uniwersalne narzędzie umożliwiające szeroki zakres indywidualizacji. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne nie pozostają jednak bez zastrzeżeń. Bubble, jak większość rozwiązań no-code ma odrobinę węższe możliwości dostosowywania aplikacji do swoich potrzeb – związane głównie z faktem, że pracujemy w już przygotowanym środowisku developerskim. Za wadę można uznać również to, że nasze dane są przechowywane na serwerze w US – co może być problematyczne dla części z realizowanych w tej technologii projektów (chociaż już na przyszły rok zapowiadane jest uruchomienie regionalnych serwerów, co powinno rozwiązać te problemy).

Nie ma jednak wątpliwości, że platforma Bubble stale się rozwija, a więc jest coraz bardziej konkurencyjna w porównaniu do innych metod budowania aplikacji no-code. Jeśli szukasz rozsądnej i oszczędnej metody na budowanie funkcjonalnych aplikacji od podstaw, koniecznie sprawdź, jak działa Bubble programming – na pewno nie pożałujesz.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Close
Close
Close