Sprzęt

Sprzedaż elektroniki w skupie – czy to się opłaca?

Potrzebujesz szybko dodatkowej gotówki, a do wypłaty jeszcze daleko? Nie chcesz zapożyczać się u znajomych i rodziny ani tym bardziej w banku? Jest na to proste rozwiązanie – domowe porządki! Sprawdź, ile niepotrzebnych rzeczy zalega Ci w szafie, i wyślij je do internetowego lombardu. Poprzedni smartfon, który zdążyłeś już wymienić na nowy, stary laptop, konsola minionej generacji… Mooney.pl, jak przystało na prawdziwy skup elektroniki, z chęcią je od Ciebie odkupi. Na tym jednak nie kończy się lista elektronicznych gadżetów, które tam sprzedasz. Jak jeszcze może Ci pomóc lombard online mooney.pl?

Skup elektroniki online, czyli szybka pomoc na chwilowe problemy finansowe

Ilu z nas trzyma w mieszkaniu nieużywaną już elektronikę, o której dawno zapomnieliśmy? To raczej standardowy scenariusz w wielu polskich domach. Najczęściej nie chce bawić nam się w domorosłego sprzedawcę na serwisach aukcyjnych albo wyszukiwać w internecie, gdzie znajduje się najbliższy skup elektroniki. Zdarza się też, że najzwyczajniej w świecie nie mamy na to czasu. Zalegające sprzęty przypominają nam więc o swojej obecności dopiero w trakcie gruntownych porządków, np. w okresach przedświątecznych.

No właśnie – święta. To czas radości i obdarowywania najbliższych. Nie da się ukryć, że gorączka zakupów dopada wtedy praktycznie każdego. Jednak żeby w pełni wykorzystać świąteczne wyprzedaże, potrzebne są pieniądze. I tutaj wracamy do punktu wyjścia, gdyż w takiej sytuacji skup sprzętu elektronicznego mooney.pl może się okazać prawdziwym zbawieniem. Jeśli do zakupu wymarzonego prezentu (lub z jakiegokolwiek innego powodu) zabrakło Ci nieco pieniędzy, nie załamuj się i wejdź do internetu. Zaskoczony? To właśnie główna zaleta lombardu online mooney.pl, bo działa on w całości w sieci. Wirtualna wycena przedmiotu, internetowy (ale jak najbardziej realny) skup bądź sprzedaż – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Sprzedaż elektroniki w skupie – czy to się opłaca? 4

Jak działa wirtualny skup elektroniki?

Od dodatkowej gotówki (na przykład na prezenty świąteczne) dzieli Cię tylko kilka kroków. To prostsze i szybsze, niż mogłoby Ci się wydawać!

1. Wejdź na mooney.pl i wypełnij formularz sprzedażowy – poza danymi kontaktowymi zostaniesz poproszony o załączenie kilku zdjęć przedmiotu oraz o jego dokładny opis. Im bardziej szczegółowy opis sporządzisz, tym szybciej otrzymasz wycenę przedmiotu. Pamiętaj jednak o podstawach:

  • poinformuj mooney.pl, czy wysyłany produkt ma firmowe opakowanie i gwarancję producenta oraz czy jesteś w posiadaniu dokumentu sprzedaży;
  • w przypadku wysyłki uszkodzonego przedmiotu wyraźnie zaznacz, na czym polega defekt i jak wpływa on na ogólne działanie sprzętu;
  • pamiętaj, żeby nie wysyłać przedmiotów, które nie działają.

2. Poczekaj na wycenę przedmiotu – proces ten jest przeprowadzany przez profesjonalistów, zgodnie z rynkowymi cenami urządzenia.

3. Zaakceptuj, negocjuj lub odrzuć zaproponowaną wycenę – masz pełną dowolność wyboru. Jeśli z jakiegoś powodu nie zgodzisz się z wyceną, możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z transakcji.

4. Przygotuj paczkę do wysyłki – już niedługo zjawi się po nią kurier, opłacony z góry przez mooney.pl. Upewnij się, że paczka jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

5. Ciesz się pieniędzmi – po otrzymaniu przedmiotu i zweryfikowaniu jego faktycznego stanu, mooney.pl prześle gotówkę na Twoje konto bankowe.

Jaką elektronikę możesz sprzedać lub zastawić w lombardzie internetowym?

Praktycznie każdy z nas jest w posiadaniu nieużywanych sprzętów RTV/AGD, które niepotrzebnie zajmują przestrzeń w domu i zbierają kurz. Lombard online mooney.pl doskonale to rozumie i świetnie sprawdzi się jako skup małej i dużej elektroniki. Co możesz w nim sprzedać?

  • telefony komórkowe, smartfony, tablety;
  • sprzęt komputerowy (zarówno komputery stacjonarne, jak i przenośne), urządzenia peryferyjne, monitory, hardware;
  • konsole do gier (także same gry) i sprzęt gamingowy;
  • aparaty fotograficzne i akcesoria do fotografii;
  • szeroko pojętą elektronikę użytkową (telewizory, magnetowidy, odtwarzacze DVD/Blu Ray, odtwarzacze muzyczne, ale także sprzęt używany w kuchni czy łazience).

Te i wiele innych wartościowych sprzętów odkupi od Ciebie mooney.pl. Obojętnie, czy interesuje Cię zastaw przedmiotu czy jego sprzedaż, możesz liczyć na profesjonalną obsługę ze strony pracowników lombardu online i szybką transakcję na jasnych zasadach. Przekonaj się sam już teraz!

 

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close