GadżetySprzęt

Zadbany wyświetlacz w Apple Watch

Na zegarku Apple Watch pojawić się mogą z czasem rysy. Dzieje się tak pod wpływem intensywnego użytkowania. Jest to całkiem normalna sytuacja, która może jednak negatywnie wpływać na wyświetlacz zegarka. Możliwe jest usuwanie rys na Apple Watch Ultra oraz na innych modelach tych zegarków.

Profesjonalny serwis Apple do dyspozycji

Nie warto decydować się na samodzielne usuwanie rys. Apple Watch to inteligentny zegarek, który może zostać w bardzo łatwy sposób uszkodzony, jeżeli nie trafi w odpowiednie ręce. Swoje urządzenie, jakie na pewno kosztowało niemałą ilość pieniędzy, należy oddać do serwisu, który specjalizuje się w takich usługach. W Google wystarczy wpisać usuwanie rys Apple Watch. Są to na ogół miejsca, jakie oferują szeroki wachlarz usług, np. wymiana szybki ipad Air 4. Właściwie to można powiedzieć, że w takich miejscach możliwa jest do wykonania całkowita naprawa iPad Pro.

Czy ktoś będzie w stanie usunąć rysy?

Oczywiście, że tak. Pozwala na to współczesna technologia, która umożliwia usunięcie zadrapań oraz rys. Niezależnie od konkretnych modeli Apple Watch, powierzchnia wyświetlacza będzie gładka i bez zarzutu. Specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w takich sytuacjach ważna jest delikatność. Śmiało można powiedzieć, że nie tylko mikro rysy są usuwane. Przynajmniej 99% przypadków zostaje zlikwidowanych z zegarka Apple Watch. Wszystko bowiem uzależnione jest od głębokości rysy.

Warto zaufać specjalistom, ponieważ dbają oni o to, aby po zakończonej usłudze, na nowo została założona powłoka oleofobowa. Co ważne, wszystkie czynności zostaną wykonane w sposób bezinwazyjny. Nie trzeba obawiać się tego, że cały zegarek zostanie rozkręcony. Nie ma więc możliwości, aby wewnątrz urządzenia coś zostało uszkodzone.

O czym należy pamiętać przed usuwaniem rys?

Serwisy oferujące tego typu usługę dają dokładne wytyczne odnoszące się do urządzeń, jakie oddawane są pod ich opiekę. Wśród najważniejszych można wymienić to, że zegarek nie może mieć uszkodzeń mechanicznych na szybie. Mowa tu o pęknięciach. Ważne jest również to, aby wyświetlacz był w całości sprawny. Jeżeli na zegarku będą występować przebarwienia lub pionowe paski, to serwis może odmówić przyjęcia zegarka do naprawy. Ważną kwestią jest również to, aby w Apple Watch był oryginalny wyświetlacz.

Za profesjonalną usługę polerowania zapłacić można ok. 200 zł. Chociaż wszystko uzależnione jest od tego, do jakiego miejsca się trafi. Warto jednak pomyśleć o tym, aby z wyświetlacza móc usunąć małe zadrapania.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close