InternetOprogramowanie

Sklep Shoper – zalety korzystania z gotowych szablonów

Pod słowem „Shoper” kryje się gotowe oprogramowanie, które pozwoli Ci szybko otworzyć Twój własny sklep internetowy. Oprogramowanie to proponowane jest sprzedawcom działającym w branży e-commerce. Shoper pomoże Ci w obsłudze całego procesu zakupowego, który zaczyna się w momencie złożenia zamówienia, przebiega przez wysyłkę zamówionego towaru, a na zaksięgowaniu pieniędzy na niego kończąc. Poznaj zalety korzystania z oprogramowania shoper.

Zalety oprogramowania Shoper

Oprogramowanie Shoper to gotowe szablony sklepów internetowych, które ułatwiają zarówno proces zakładania sklepu, jak i jego prowadzenia. Użytkownik korzystający z Shopera, może liczyć na dużą swobodę w tworzeniu nowych funkcji czy edytowaniu sklepu. Jeśli interesuje Cię to rozwiązanie, możesz liczyć na czternastodniowy, darmowy okres próbny. Przez pierwszy rok użytkowania oprogramowania możesz liczyć na obniżoną cenę. Decydując się na współpracę z Shoperem, otrzymujesz możliwość wyboru spośród wielu aplikacji, które pozwolą Tobie i Twoim klientom cieszyć się z większej funkcjonalności i wygody podczas korzystania z platformy. Szablon do sklepu Shoper znajdziesz go w ofercie GrowCommerce. Dużą zaletą tego oprogramowania jest rozbudowany interfejs panelu sklepu. Shoper zapewnia hosting, a wszelkie aktualizacje są w cenie abonamentu. Jesteś również bezpłatnie chroniony między innymi przed atakami DDOS. Wybierając Shopera masz pewność, że Twój sklep jest dostosowany do realiów polskiego rynku e-commerce.

Jaką wersję oprogramowania wybrać?

Szablony dla sklepów internetowych możesz nabyć w wersji Modern Basic albo  Modern Standard. Obie kompatybilne są z każdym pakietem Shoper: Złotym, Platynowym, Diamentowym oraz Premium. W podstawowej ofercie zapewniona jest instalacja nowej skórki Twojego sklepu oraz konfigurację, czyli wdrażanie ustawień, takich jak dopasowanie grafiki, treści i kolorów na platformie, niezbędnych do rozpoczęcia działalności. W wersji standardowej pakiet rozszerzony jest o dopasowanie kolorów przewodnich na stronie do Twojej marki, dodanie sliderów, banerów oraz grafik pod blok seo i efekt parallax, oraz tekstów na stronie głównej. Decydując się na współprace z Growcommerce możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie wdrażania szablonów. Dzięki dwutygodniowemu okresowi próbnemu możesz sprawdzić, czy faktycznie odpowiada Ci jego działanie.

Skorzystanie z gotowych szablonów Shoper to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz szybko rozpocząć działalność swojego sklepu internetowego. Zapewni Ci wszystko, co potrzebne, by platforma funkcjonowała sprawnie i wyglądała odpowiednio. Skorzystaj z oferty i ciesz się własnym biznesem.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close