Gadżety

Skórzane etui na telefon – jak wybrać modny i praktyczny prezent?

Pokrowce na smartfony to nie tylko użyteczne przedmioty, ale również cenione gadżety. Często pełnią więc funkcję podarunków. Wśród nich odnaleźć można akcesoria, które okażą się zarówno funkcjonalnymi, jak i atrakcyjnymi upominkami. Skórzane etui na telefon to kategoria, w której odnaleźć można wiele praktycznych modeli wpisujących się w aktualne trendy. Które z nich mogą okazać się trafionymi prezentami?

Klasyczne i eleganckie akcesoria

Poszukując podarunku dla osoby lubiącej szykowne rozwiązania, warto postawić na jedno z klasycznych rozwiązań. Wśród eleganckich futerałów wykonanych ze skóry pojawia się wiele egzemplarzy dopasowanych do określonych modeli telefonów. Zwykle posiadają modne i eleganckie odcienie brązu, czerni lub koloru granatowego. W tej kategorii najczęściej pojawiają się skórzane etui na telefony wyposażone w klapkę. Możliwy jest zakup modeli zamykanych od dołu lub tzw. książkowych pokrowców z boczną okładką. Elegancki i funkcjonalny gadżet będzie przede wszystkim posiadał kształt w pełni dopasowany do określonego urządzenia. W tej kategorii nabyć można modele proponowane przez producentów smartfonów oraz firmy zajmujące się tworzeniem pokrowców. Aby skórzane etui na telefon było wyjątkowym i spersonalizowanym podarunkiem, warto wybrać model z grawerem. Na eleganckim gadżecie umieścić można imię właściciela napisane atrakcyjną czcionką. Korzystnym rozwiązaniem będzie również modny i lubiany przez daną osobę motyw. Klasyczna i uniwersalna opcja to też grawerowana na okładce nazwa telefonu.

Modne i spersonalizowane upominki

Modnym rozwiązaniem wśród skórzanych etui na telefon jest umieszczanie na nich własnych zdjęć i grafik. Dotyczy to raczej akcesoriów wykonanych z materiału skóropodobnego. Fotografia może być kolorowa lub utrzymana w odcieniach szarości. Wiele osób decyduje się na umieszczanie na pokrowcach wizerunków bliskich. Taki futerał może okazać się wspaniałą propozycją na prezent dla członka rodziny. Oprócz własnych obrazów, na powierzchni case’ów pojawiają się modne grafiki. Często przedstawiają motywy fantastyczne lub nawiązujące do stylu boho i glamour. Rozwiązanie cieszące się rosnącą popularnością to skórzane etui na telefon z ozdobnym grawerem nawiązującym do świata przyrody. Pojawiają się tu wizerunki zwierząt oraz motywy florystyczne i związane z podróżami. Aby etui okazało się trafionym podarunkiem musi być dopasowane do posiadanego przez daną osobę telefonu. Wyjątkowo ważne jest też to, aby trafiało w jej gust i stanowiło oryginalny dodatek.

Rate this post

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close